Konec Punk-rélyéfního období

Je to hukot jak na tobogánu. Pokud jsme zabraní do činnosti, co nás opravdu baví, ani si nestíháme uvědomit, že kolem nás ten čas ukrutně letí. Vždyť jsme před chvilkou začali. No a ta chvilka je už dlouhá pěkných pár let…

Kdysi jsem velmi obdivoval renesanční lidi. Tedy vlastně je obdivuji stále, jen už tak nějak víc podvědomě. To kolik znali věcí a o kolik oborů se dokázali komplexně zajímat. To je skvělé.

Zpočátku jsme také dělali spoustu věcí a spoustu opravdu na koleně.

Jenže k tomu, abychom nabízeli opravdu kvalitní produkty, potřebujeme specializaci. Zvýšení objemu produkce zase sníží cenu. A to nejde ani na koleně a ani doma v papučích.

příprava forem
v kanceláři

Takže jsme naše základní profesionální vybavení přestěhovali z obýváků do ateliéru a do nových prostor. Protože ale z podstaty máme rádi kolem sebe pestrost a nechceme ustrnout, pojali jsme nové místo opravdu velkoryse. Věřím, že i naši velcí obchodní partneři nebudou při návštěvě zklamáni. Ve skladu máme i vzorkovnu. Naše stroje jsou v bezprašném a dobře klimatizovaném prostoru. Pro vývoz už máme všechny úřední náležitosti a prodejní softwarové nástroje neustále ladíme.

naše stroje

No a proto, že s věkem by mělo dojít i k dozrávání, tak jsme zas o kousek snad vylepšili formu předání produktů do Vašich rukou. Systém objednávání pro obchodníky je v moderní interaktivní formě. Navíc značení produktů zvyšuje přehlednost výrobků a ještě zvyšuje výstupní kontrolu kvality z našeho výrobního centra.

značení
expediční forma
značení dle qr kodu

Odzkoušeli jsme si díky našim prvním obchodním partnerům, že jsme schopni zboží vyexpedovat opravdu ve velmi krátkém termínu a poměrně rychle doručit zákazníkovi. Díky přímému propojení s celnicí se nám daří zásilky odesílat jak do zemí EU, tak i do velké části zbytku světa. Je to neuvěřitelné, ale nástroje Rélyéf už používají ve čtyřiceti (!) zemích světa.

zabaleno

Naše výrobky jsou pro jasnou identifikaci označeny QR kódem. Jsme schopni zboží označit na přání odběratele i jeho vlastními kódy, případně logem. Každá sada obsahuje návod v několika jazycích, ale i v piktogramech.

Takže opravdu už od nás nedostanete nic na váhu, jako hrách, ale pěkně čistě a moderně zabaleno.

Tak tolik prozatím ze zákulisí společenství Rélyéf.

zaskladněno

Nejsme už v „době kamenné“ a ani ve „středověku“, takže náš přístup i naše tvář je na cestě do světa. Snad jako moderní společnost s perspektivními zítřky, ale srdcem vždy připravena nadšeně a punkově přijmout kdejakou novou výzvu!

Děkujeme za Vaši přízeň. Rélyéf.cz

Napsat komentář

5 + eleven =

Close Menu
×
×

Cart