Korektnost?…prověřené informace..bibliografické dědictví národa a ART keramika.

Tak to je opravdu na netu nejednoduchá záležitost. Přesto jsme si na ARTkeramice předsevzali, že se alespoň pokusíme vytvořit web, který by alespoň částečně takové označení naplňoval.

Hlavní a nosnou myšlenkou celého projektu byla otevřenost. Otevřenost pro všechny a přístup taky. Bohužel se ukázalo, že to úplně nepůjde. Ona otevřenost pro všechny na netu znamená sestřelení webu ze světa spoustou robotů, pokusných hackerů a jiné verbeže, co má radost z ničení práce druhých.
I z tohoto důvodu je na našem webu trojí diskuse a vznik jen registrovaného Fora. Účinnost a smyslnost takového opatření prověří až čas. Ovšem po stránce oné korektnosti by to měl být spíše přínos. Především ta registrovanost, tedy adresnost by měla utvrdit kvalitu informací.

Shigaraki ceramic

Málokdo si dovolí podepisovat se svým jménem pod nepravdy a zavádějící informace. Ono takzvané černé na bílém, má svou hodnotu.

K takovému postupu nás inspirovaly především internetové vyhledávače. Tak třebas při hledání a nejen na google se objevila moje keramika pod zavádějícími hesly a navíc i se zavádějícími popisy. Není tedy snahou a ani v silách někoho, napravovat omyly a chyby jiných.
Byť některé umístění může naopak i lichotit. Našel jsem se i pod keramikou, kde jsem se chtěl inspirovat a přiučit. Třebas při hledání Shigaraki. Pro ty více šťouravé, předem upozorňuju, že nejen, že jsem poznal dílo, ale nebyl ani odmazán nápis ARTKERAMIKA 🙂 Takže vlastně fajn reklama. Vždyť každej odkaz se počítá.A co si víc přát, než že propagaci dělají za vás a navíc rádi.

Jedním z důvodů, proč prosazovat velikost webu, je právě ona velká návštěvnost, která dělá onu kontrolu. Ovšem, že čím aktivnější, tím lepší. K této části se snažíme alespoň trošku motivovat.
Pokud se bude dařit, tak časem snad i víc? Ale to už ovlivníte Vy, uživatelé webu.

Takovou malou? Kapkou, co potvrzuje alespoň snahu o poskytování kvalitních informací je, že si nás vybrali v Národní knihovně ČR a zařadili nás do kulturního bibliografického dědictví České republiky.

Takže Vám všem děkujeme, že jste součástí našeho projektu. Pokud se chcete přidat do tvorby tohoto projektu, jste vítáni. Ať už přímou spoluprací, nebo tichou podporou. Pro rušnější tichost podpory jsme připravili i banerky ke stažení a propagaci:http://www.artkeramika.cz/index.php?id=80 Ať vám web, dlouho a dobře slouží.

Napsat komentář

twenty + 19 =

Close Menu
×
×

Cart