Krok ke zdraví a keramika

kvašení zeleniny
nádoby na kvašení zeleniny
Většina z nás se neustále za něčím žene a ani si přitom nestačí všimnout, jak nám ten život a především zdraví proklouzává mezi prsty.
pikles
nádoby na kvašení zeleniny pikless
Všechny ty civilizační faktory nás neustále srážejí na kolena. Kvůli splátkám, povinostem a pomýlení se neustále motáme v kruhu a nějak nám nezbývá síla na samotný život.
Pikles
nádoby na kvašení zeleniny pikless
Přitom na dosah je úžasný zdroj vcelku levné energie. Tou je kvašená zelenina. Velmi vhodná je příprava v tzv. Pickles.   Ovšem samotná zelenina není zázrak. Je jen součástí . Je možná prvním krokem, jak začít žít trošku lépe, trošku spokojeněji. Avšak takových kapek je potřeba nastřádat mnohem více.
kvašení zeleniny
nádoby na kvašení zeleniny
Nějak se mi to zdraví nakupilo. Tedy spíše starosti o něj. Nestačí se jen vyhýbat doktorům a trocha se hýbat v přírodě. Je potřeba o něj pečovat tak nějak celostně. No a když už jsem potřeboval představit tyto nádoby, tak bych i odkázal na další drobné postřehy, co se zdraví týkají. Jedná se především o: Colostrum, mladý zelený ječmen, Echinacea,cibule, česnek, ženšen, zázvor,křen, Pau d arco, Cordyceps, Meitake,shitake, reishi . Pokud se o nich chcete dozvědět více, navštivte stránky: http://www.zdravaimunita.cz/ Takže když už jsem v tom pohybu, tak bych připomenul ještě jeden velmi opomíjený faktor. A tím je čistota. Nejen ta hygienická, ale i ta duševní. A tu mohou posílit i předměty, které nás obklopují. Proto i taková incestice do nádoby, která má svůj příběh a svou duši , stojí za zvážení. Takže až budete koukat na nádobu, co má pokličku uvnitř a ještě jednu děravou v zámku, propíchnutou klacíkem a vše utažený gumičkou, vězte, že koukáte na Pickles.
nádoby na kvašení zeleniny pikless
nádoby na kvašení zeleniny pikless
dobrou chuť. tomas Text vytvořen 13.5.2015

Napsat komentář

three × 4 =

×
×

Košík