PR članek o firmě PROPEC

Ač se to nezdá, český trh s keramikou a jejími materiály, není až tak malý. Proto se část firem rozhodla o dalším kroku, jak se přiblížit ke svým zákazníkům. Tím je prezentace na jedněch z nejnavštěvovanějších keramických portálů , jako je ten, který právě čtete. Po firmě Kittec je to firma PROPEC s.r.o. .

Firma PROPEC s.r.o. byla založena v roce 1994 jako firma specializovaná na dodávku žáromateriálů a žáruvzdorných izolací zejména pro potřeby keramického průmyslu. Od původních dodávek na objednávku firma postupně přešla u menších a středních odběratelů k dodávkám přímo ze skladu v Úvalech, což umožňuje reagovat okamžitě na potřeby zákazníků. Postupně též rozšiřuje sortiment nabídky tak, abychom dokázali nabídnout co nejširší sortiment především pro keramický a sklářský průmysl.
Firma Propec je výhradním zástupcem renomovaných firem:

* ICRA S.p.A., Itálie – výrobce pálicích pomůcek / pláty do pecí, keramické válečky, SiSiC hořákové špičky, speciální tvarovky z kordieritu a kordierit mulitu/. * Laveno refrattari s.r.l., Itálie – lité tvarovky z korieritmulitu, děrované a rýhované desky. * SMAC S.p.A., Itálie – výrobce strojů a zařízení pro glazovací linky, mletí frit a pod. * Hightech Ceram GmbH, Německo – inženýrská keramika /včetně komponentů pro keramická a hybridní ložiska, žáromateriály, vypalovací obtisky a barvy na třetí výpal, vyzdívky mlecích bubnů. * Hobby Colorobbia, Itálie – veškerý sortiment pro keramickou uměleckou výrobu /hlíny, glazury, glazury Florentina na malování, engoby, podglazurní barvy, barvy na 3. výpal včetně zlata a listrů, akrylové barvy bez výpalu/. Dále pomůcky a nástroje pro keramickou práci. Nově též práškové glazury a barvítka pro průmyslovou výrobu. * BOTZ, Německo – tekuté umělecké glazury pro teploty výpalu 900-1260°C – tekuté barvy Unidekor pro teplotu výpalu 1000-1250°C * PROGETTI, Itálie – sušárny, rekuperace energie, inženýring. * WITGERT, Německo – keramické suroviny a keramické hmoty vakuově balené i licí.

Firma Propec spol.s r.o. též spolupracuje s mnoha významnými českými firmami. Zmíníme jen LAC Rajhrad, BVD Karlovy Vary, P.Krejník – elektrické pece, Vedral, SVOBODA – elektrické a laboratorní pece, výrobce pecí f. Kittec Možno zakoupit i v našem e-shopu

pece NA-UM.. Ve firmě Propec si též můžete objednat veškerý sortiment německé firmy PROMAT, dodávající žáruvzdorné izolace, část položek též máme skladem. Prodáváme též výrobky českých firem: Keraunionu Dubí / Sibral /, Grena / izolační desky vermiculit /, Estcom Louny / oxidová keramika /, Moravské keramické závody / technická keramika, izolační cihly Peril /. Na skladě máme keramické hmoty Pávek a H.+K.

Napsat komentář

six + 7 =

Close Menu
×
×

Cart