Z lisu uši aneb výběr vybavení keramické dílny v e-shopu

Artkeramika si dala za cíl podporovat řemeslo a posouvat hranice tvoření.

Kromě toho, že jsme se snažili vytvořit příjemné prostředí, kde by se daly přibližovat a recenzovat novinky na trhu jak v sortimentu samotné keramiky, tak i podpůrného technického a technologického zázemí. Tak jsme vytvořili i paralelní systém v našem Foru, kde se dá na ona témata sdílet názor v kruhu keramické veřejnosti.

Ono nic není úplně jednoznačné a ani jednoduché, ale jen čas ukáže, jestli tato cesta přinese kvalitní úrodu. Od myšlenky a nápadu je cesta někdy mnohem složitější a trnitější, než se na první pohled zdá. Ovšem nic Vám nebrání, aby jste z naší produkce ochutnali a v případě chuti nejen sklízeli, ale třeba i něco přisadili.

Snažíme se přinášet na trh prostřednictvím E-shopu mnohá zařízení, která nejen, že usnadňují samotnou tvorbu, ale někdy svými možnostni a novými řešeními se přímo nabízejí k vylepšení technologie výroby a posunutí hranic tvorby. Jiné propriety jen obohatí tvorbu o radost z ozvláštnění zaběhlých technologií, nebo jen člověku dovolí nachvilku opustit zaběhlou rutinu a vytvořit si něco jen tak pro radost. Prostě vnáší do šedi každodenní rutiny krapet té dětské hravosti, která je jistě v každém z nás, někde v koutečku dřímající.

Spousta nástrojů, které nabízíme, jsou určeny především pro zájmovou činnost. To ovšem neznamená, že by jednak nemohly tyto nástroje potěšit nejednoho profesionála a obohatit i jeho činnost. Neznamená to ani to, že by svou kvalitou nějak zaostávaly. Mnohé slouží v profesionálních dílnách po mnoho let. Osobně mám dílnu plnou spousty nástrojů a používám pořád dokola jen pár stejných a zaběhlých. Vždy se zařazením nějakého nového a vyřazením nějakého starého, spotřebovaného, mi vždy chvíli trvá, než se skamarádíme. Ovšem vždy, když mám nějakou speciální zakázku, zkouším mnohé z těch, co na ně jinak jen sedá dílenský prach

Mnohé zařízení tak mohou dopomoci k řemeslnějšímu výrazu. Nebo prostě mohou tvořit sjednocující prvek zakázky. Příkladem mohou být tyto ilustrační obrázky, kdy se jedná o produkty, které nemají v úmyslu ohromovat výtvarným nápadem, ale mají splňovat řemeslné požadavky. Hlavně na materiál a technologii. Takže výtvarný výraz sjednocují uši, které jsou tlačeny z ričního nástěnného lisu.

Lis, který nabízíme v našem e-shopu, je už mnoho let zkoušený v zahraničí. Dokonce v USA je prodáván pod jednou z nejrenomovanějších značek, co se pohybuje na trhu výroby a prodeje zařízení pro keramiky. Stejně jako při prodeji pecí, tak i při pořizování dalšího zařízení keramických dílen, jsme připraveni poskytnout veškeré informace, co se jen dají k produktům zjistit. Ovšem nedocenitelnou pomoc si mohou zákazníci poskytnout mezi sebou. Není nad veřejnou diskusi a sdílení zkušeností. Tímto způsobem, který Vám náš-váš web umožňuje je možné nejlépe a nejotevřeněji každou jednotlivou položku co nejdetailněji rozpitvat. Dokonalejší sdílení informací neznám. Pokud tedy něco chcete vědět a zjistit, ptejte se otevřeně pomocí diskuse u produktu. Nejen, že se vám budeme snažit odpovědět my, co se snažíme tento web provozovat, ale i ostatní, více i méně zkušení uživatelé a keramici.

Nevím o dokonalejším typu zjištění informací a pod tak dokonalou kontrolou, jakou uživatelé jsou. Tady je vše veřejné a sledovatelné. Nemůžeme, ale hlavně nechceme mlžit a získávat zákazníky za každou cenu. Chceme spokojené uživatele. Chceme posouvat hranice tvorby.

Zveme Vás na společnou jízdu životem keramiky

Napsat komentář

one × 4 =

Close Menu
×
×

Cart