RUČNÍ LIS HX – 65 na keramiku

Společně s panem Terflerem a Artik studiem (http://www.keramickepece.cz) se snažíme nabízet co možná nejlepší servis v oblasti vybavení keramických dílen.

Kromě zasoupení světových leaderů v keramickém průmyslu, jako jsou Shimpo http://www.shimpo.cz a Nabertherm dodáváme i jiné prověřené výrobky. Ať už se jedná o produkty od fy. Rohde, Kittec a dalších.

Sortiment je samozřejmě omezený možnostmi kupní síly v naší malé české kotlině. Ovšem s Vaší pomocí se dá upravovat. Především na těchto webových stránkách je prostor ke sdílení zkušeností, ale i potřeb. Na základě vašich zkušeností a potřeb, se dá sortiment upravovat.A vlastně i opravovat.

Pokud nám naše schopnosti dovolí, budeme se snažit mít v našem e-shopu nabídku za nejvýhodnější ceny, co nám jen provozní náklady umožní. Vy všichni navíc si navzájem můžeme pomoci postřehy a poznatky, které budete ochotni sdílet. My se budeme snažit udržovat dostatek prostoru, k této naší vzájemné spolupráci.

Dalším kouskem kterým jsme se pokusili rozšířit nabídku užitečných nástrojů pro keramickou výrobu, je lis HX-65.

RUČNÍ LIS HX - 65

Šikovné, jednoduché a oproti nástěnným lisům levné zařízení určené k protlačování měkké keramické hmoty. Použít lze různé profily (šablony), čímž se docílí různých tvarů. Lis je se svou robustní konstrukcí vhodný pro použití v profesionálních keramických dílnách. Počet profilů v dodávce: 6 ks (z toho jeden plný pro vytvoření vlastního tvaru).

Všechny lisy a zejména tento jsou určeny k protlačování měkké hlíny. Námaha a jaké tam vznikají tlaky záleží hlavně na konzistenci hlíny.
Před samotným vložením je dobré hmotu mírně rozpracovat a pak válec hlíny vložit do tubusu. Řekl bych, že námaha je větší u vytlačovaček silikonů (záleží hlavně na té hlíně).

Rozměry HX-65:

Celkový vnějším rozměr (zatažená tyčka): 33,5 cm
Celkový vnějším rozměr (vytažená tyčka): 54 cm

Hlavní hliníkový tubus: délka 24 cm, vnitřní průměr cca. 5 cm, vnější cca. 6 cm.

Napsat komentář

18 + 9 =

×
×

Košík