Ruční pistole k nástřiku keramických glazur

Autor: J. Terfler

Tento produkt byl speciálně navržen a zkonstruován k nástřiku glazur, podglazur a barvítek. Stříkací pistole s ruční

pumpou je založena na stejném principu jako drahé stříkací pistole s kompresory. Jednotlivé komponenty jsou vyrobeny z velmi odolné umělé hmoty, bronzu a nerezové oceli. Při použití tohoto výrobku k nanášení glazur ušetříte přes 70% času, než při tradičním nanášení štětcem. Při nanášení opravdu malého množství glazury můžete použít přibalenou mini nádobku. Mini nádobky je možné objednávat extra, dokonce s víčkem, takže v nich můžete skladovat glazuru.

Pro zachování dlouhé životnosti a spokojenosti s výrobkem doporučujeme stříkanou glazuru přecedit přes glazurové sítko (cca. 2500 ok/cm2) a udržovat pumpu v čistotě. Po použití doporučujeme vypláchnout nádobku čistou vodou, napustit ji vodou a prostříknout mechanismus pumpičky čistou vodou. Součástí dodávky je tryska Ø 0,6 mm, pro nanášení hustější glazury doporučujeme použít větší průměry (0,8; 1,0 či 1,2 mm), které si můžete doobjednat.     

Jedna speciální pumpička pro nástřik glazury je umístěna v naší prodejně keramických potřeb, aby si jí zákazník mohl pohodlně vyzkoušet před samotným rozhodnutím o koupi.

Regulováním trysky můžete měnit rozptyl nanášení

Pokud chcete skončit se stříkáním, přestaňte pumpovat, avšak setrvačnost stříkání je několik sekund. Také můžete použít uvolňovač tlaku, který je umístěn ze strany pumpy a přestat tak okamžitě

Možno zakoupit v našem shopu

Napsat komentář

four × four =

Close Menu
×
×

Cart